Перше навчання на кафедрі з дисципліни за вибором «Функціональні методи діагностики в акушерстві та гінекології»

Шановні студенти!

На кафедрі акушерства, гінекології та планування сім’ї вперше проводиться навчання з дисципліни за вибором «Функціональні методи діагностики в акушерстві та гінекології».

Уже з перших занять цей спеціалізований курс сподобався його слухачам. Ми надаємо можливість вивчити сучасні методики діагностики гінекологічних захворювань, ознайомитися з новітнім обладнанням, що використовується у світовій практиці акушерсько-гінекологічної служби та стоїть на стражі жіночого здоров’я. На заняттях студенти оволодівають практичними навичками у Ендоскопічному центрі навчально-наукового медичного інституту, а також мають унікальну можливість бути присутніми при лікувально-діагностичних процедурах на клінічних базах НН МІ Сумського державного університету. Оволодіти навичками лапароскопічних оперативних втручань, офісної гістероскопії та оперативної гістерорезектоскопії, ультразвукових методів діагностики студентам допомагають професор, доктор мед. наук Нікітіна І.М., провідні фахівці області: Нечипоренко М.М. – генеральний директор Сумського обласного клінічного перинатального центру; Іконописцева Н.А. – завідувачка гінекологічним відділенням, Чирва С.Л. – завідувач відділенням екстрагенітальної патології вагітних, лікар ультразвукової діагностики, Грінкевич Т.М. – завідувачка гінекологічним відділенням сучасної хірургічної клініки «Мед-Союз» та інші досвідчені лікарі, які з задоволенням діляться своїми знаннями та досвідом, демонструють приклади «живої хірургії».

Ми готуємо достойну зміну!