ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ

Кафедра акушерства, гінекології та планування сім’ї

публічна інформація

ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ

Marina Kuzemenskaya

Кузьоменська Марина
Леонідівна

Доктор медичних наук, професор

Закінчила Харківський медичний університет в 1997 році, клінічну ординатуру на кафедрі акушерства та гінекології СумДУ. В 2005 році захистила кандидатську дисертацію на тему “Порушення фетоплацентарного комплексу та їх корекція у вагітних, зайнятих у сфері переробці фосфоритів”, в 2013 році захистила докторську дисертацію “Репродуктивне здоров’я жінок після міомектомії”. Має 68 друкованих праць. Під ії керівництвом захищена одна кандидатська дисертація. Член асоціації перинатологів Сумської області. З 2015 року є головним лікарем КНП СОР Обласного Клінічного Перинатального Центру.

Педагогічний стаж – з 2001 року.

Лікарський стаж – з 1997 року.

Лікарська категорія – вища з акушерства та гінекології, вища з організації та управління охороною здоров’я.

Svitlana Smiyan

Сміян Світлана
Анатоліївна

Кандидат медичних наук, доцент

Закінчила Запорізький державний медичний інститут в 1989 році. Навчалась в очній аспірантурі при кафедрі акушерства та гінекології Запорізького державного медичного інституту та у 1995 році захистила кандидатську дисертацію на тему “Профілактика післяпологових ускладнень внаслідок акушерських кровотеч”. На кафедрі акушерства та гінекології СумДУ працює з 1996 року. Член асоціації перинатологів Сумської області. Під ії керівництвом захищено 3 магістерські роботи. Має 67 наукових публікацій.

Педагогічний стаж – з 1995 року.

Лікарський стаж – з 1989 року.

Лікарська категорія – вища з акушерства та гінекології.

Anatoly Sukharev

Сухарєв Анатолій
Борисович

Кандидат медичних наук, доцент

Закінчив Воронізький державний медичний інститут в 1983 році, навчався в очній аспірантурі на кафедрі акушерства та гінекології №1 Харківської медичної академії післядипломної освіти. В 1992 році захистив кандидатську дисертацію на тему “Профілактика гнійно-септичних захворювань у акушерському стаціонарі”, має 68 наукових публікацій. Під його керівництвом захищено 1 магістерську роботу. Член асоціації перинатологів Сумської області.

Педагогічний стаж – з 1992 року.

Лікарський стаж – з 1983 року.

Лікарська категорія – вища з акушерства та гінекології.

Natalya Ikonopistseva

Іконописцева Наталя
Анатоліївна

Кандидат медичних наук, доцент

Закінчила Сумський державний університет, медичний факультет в 1999 році з відзнакою. В 2008 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Репродуктивне здоров’я юних першородячих розроджених шляхом кесарського розтину». Член асоціації перинатологів Cумської області. Має 26 наукових публікацій.

Педагогічний стаж – з 2006 року.

Лікарський стаж – з 1999 року.

Лікарська категорія – вища з акушерства та гінекології.

Irina Nikitina

Нікітіна Ірина
Миколаївна

Доктор медичних наук, доцент

Закінчила Тернопільську Державну Медичну академію в 1997 році. В 2009 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Затримка розвитку плода у вагітних зайнятих у виробництві суперфосфату (прогнозування, профілактика та лікування)», має 22 наукових публікації. Є членом асоціації перинатологів Сумської області. В 2019 році захистила докторську дисертацію на тему: ” Прогнозування, лікування і профілактика акушерської та перинатальної патології у жінок з багатопліддям”.

Педагогічний стаж – з 2008 року.

Лікарський стаж – з 1997 року.

Лікарська категорія – вища з акушерства та гінекології.

Tatiana Babar

Бабар Тетяна
Володимирівна

Кандидат медичних наук, доцент

Закінчила Тернопільський державний медичний інститут в 1981 році. Працювала лікарем акушер – гінекологом, головним лікарем Сумського пологового будинку № 1, заступником головного лікаря з медичної частини Сумського обласного клінічного перинатального центру, за сумісництвом – асистентом кафедри акушерства та гінекології медичного інституту Сумського державного університету. В 2011 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Тактика ведення лактації при інтраамніальному інфікуванні». З 2012 року працює на посаді асистента кафедри акушерства та гінекології. Має 6 наукових публікацій. Є членом асоціації акушер-гінекологів та перинатологів України.

Педагогічний стаж – з 2012 року.

Лікарський стаж – з 1981 року.

Лікарські категорії – вища з акушерства та гінекології, вища з організації та управління охороною здоров’я.

Natalia Kalashnyk

Калашник Наталія
Володимирівна

Кандидат медичних наук, доцент

Закінчила Сумський державний університет, Медичний інститут у 2004 році. Працювала лікарем акушер-гінекологом Сумського обласного клінічного перинатального центру, за сумісництвом – асистентом кафедри акушерства та гінекології СумДУ. В 2011 році захистила кандидатську дисертацію на тему: “Кесарів розтин у жінок з метаболічним синдромом”. З 2012 року працює асистентом кафедри акушерства та гінекології. Має 30 наукових публікацій.

Педагогічний стаж – з 2010 року.

Лікарський стаж – з 2004 року.

Лікарська категорія – вища з акушерства та гінекології.

Копиця Тетяна Володимирівна

Копиця Тетяна
Володимирівна

Кандидат медичних наук, асистент

У 2007 роцi закiнчила Сумський державний унiверситет, у 2010 роцi закiнчила iнтернатуру зi спецiальностi “Акушерство та гiнекологiя” та вступила до аспiрантури з вiдривом вiд виробництва. В 2012 роцi захистила кандидатську дисертацiю на тему: “Особливостi тактики ведення вагiтностi та пологiв при аномальнiй плацентацii”, з 2013 працює на кафедрi акушерства та гiнекологii на посадi асистента.

Педагогічний стаж – з 2013 року.

Лікарський стаж – з 2008 року.

Лікарська категорія – перша з акушерства та гінекології.

Бойко Алеся Валеріївна

Бойко Алеся
Валеріївна

Кандидат медичних наук, асистент

У 2010 році закінчила Сумський державний університет, у 2013 році закінчила інтернатуру та магістратуру зі спеціальності “акушерство та гінекологія”. У 2015 році достроково захистила кандидатську дисертацію на тему “Генітальний ендометріоз з неплідністю: прогнозування і рання діагностика”. З 2015 року працює на кафедрі акушерства та гінекології на посаді асистента. Має 9 наукових публікацій.

Педагогічний стаж – з 2015 року.

Лікарський стаж – з 2010 року.

Лікарська категорія – перша з акушерства та гінекології.

Сухоставець Наталія Петрівна

Сухоставець Наталія
Петрівна

Кандидат медичних наук, асистент

У 2009 році закінчила медичний інститут СумДУ, а у 2012 році – iнтернатуру паралельно з магістратурою за спецiальністю «Акушерство та гiнекологiя», після закінчення якої працювала лікарем акушер-гінекологом КЗ СОР ОКПЦ. У 2018 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Оптимізація діагностики та тактики ведення вагітних з доброякісними пухлинами та пухлиноподібними утвореннями яєчників” і з цього ж року працює на кафедрі акушерства та гінекології. Має 7 наукових публікацій.

Педагогічний стаж – з 2018 року.

Лікарський стаж – з 2009 року.

Лікарська категорія – перша з акушерства та гінекології.

Помилка заповнення форми. Форма була заповнена не вірно,
або ж не заповнена зовсім. Будь ласка, зверніть увагу на
повідомлення під полями введення.

Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлено, незабаром ми зв’яжемося з Вами.