32-й Європейський конгрес гінекологічної ендоскопії ESGE

У рамках міжнародної співпраці д.м.н, професор Нікітіна Ірина Миколаївна взяла  участь у 32-му Європейському конгресі гінекологічної ендоскопії ESGE, який відбувся 1-4.10.2023 р. (Брюссель, Бельгія). Це були декілька насичених та дуже цікавих днів. Участь у пленарних засіданнях конгресу з гінекологічної ендоскопії, жива хірургія, прекурс по генітальному пролапсу, симуляційні тренінги з гістерорезектоскопії, робот-асистованої лапароскопії, спілкування з колегами та обмін думками. Було дуже приємно, незважаючи на цю жахливу війну, побачити досить числену українську делегацію на цьому представницькому форумі.

Проведено ділові зустрічі з провідними науковцями Attilio Di Spiezio Sardo – Professor of Gynaecology and Obstetrics – Minimally Invasive Surgeon – Head of Hysteroscopy Unit – Director of the Residency Program University Federico II of Naples (Napoli, Italia), Prof. Revas Bochorishvili – директор Міжнародного Центру ендоскопічної хірургії (Clermont-Ferrand, France). Результатом стала домовленість про проходження науково-практичного стажування на базі University Federico II of Naples (Неаполь, Італія0 науково-педагогічними працівниками кафедри акушерства, гінекології та планування сім’ї.