XV з’їзд Асоціації акушерів-гінекологів України

ГО «Асоціація акушерів–гінекологів України» повідомляє, що рішенням Президії № 1/21 від 24.05.21 черговий XV з’їзд Асоціації акушерів-гінекологів України «Акушерство, гінекологія, репродуктологія: актуальні та дискусійні питання», буде проведено 21 -22 жовтня 2021 р. у м.Київ.

Форма проведення – змішана (онлайн/офлайн).

Захід внесено в «Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково – практичних конференцій, які проводитимуться у 2021 р.» (№ 11), затверджений МОЗ та НАМН України.

У рамках заходу буде проведено засідання Молодіжного фахового товариства акушерів та гінекологів України UNTOG (Ukrainian Network of Trainees in Obstetrics and Gynaecology – Українська Мережа Стажерів з Акушерства та Гінекології), що є дійсним членом відповідного Європейського товариства (ENTOG), і наукова секція для молодих вчених, де буде представлена доповідь аспіранта кафедри акушерства, гінекології та планування сім”ї Микитин К.В. під керівництвом доцента кафедри акушерства, гінекології та планування сім”ї, д.м.н. Нікітіної І.М. «КЛІНІЧНІ АСПЕКТИ ЗБЕРЕЖЕННЯ РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ЖІНОК З ГІПЕРПРОЛІФЕРАТИВНОЮ ПАТОЛОГІЄЮ ЕНДОМЕТРІЯ».