Головна Лікувальна робота

Лікувальна робота кафедри

Співробітники  кафедри  проводять  щотижневі загальні обходи у відділеннях клінічних баз, приймають участь у лікарськіких конференціях, консіліумах, клінічних розборах, надають кваліфіковану медичну допомогу стаціонарним хворим,  а також виконують консультативну роботу.

Крім того, працівників кафедри постійно залучають до ургентної допомоги на клінічній базі та в області. Постійно здійснюються чергування у пологовому будинку та виїзди транспортом санавіації або з консультативною роботою при планових виїздах УОЗ. Асистенти та клінічні ординатори проводять лікувальну роботу у відділеннях пологового будинку. Регулярно проводяться перинатальні, родопомічні наради та патанатомічні конференції. В практику охорони здоров'я впроваджено понад 42 нових методи діагностики та лікування.

Останнє оновлення (Середа, 30 серпня 2017, 06:46)