English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Головна Склад кафедри

Склад кафедри

Бойко Володимир Іванович

завідувач кафедри

доктор. мед. наук, професор, заслужений лікар України

Закінчів Львівський державний медичний інститут, навчався в клінічній ординатурі, заочній аспірантурі на кафедрі акушерства та гінекології №2 Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. Протягом 1994-1998 років працював головним акушер-гінекологом управління охорони здоров'я Сумської облдержадміністрації. З 1997 по 2010 р. - головний лікар Сумського обласного центру акушерства, гінекології та репродуктології. В 1995 році захистив кандидатську дисертацію на тему: "Особливості перебігу вагітності та пологів при ентеровірусно-бактеріальному інфікуванні". В 2008 році захистив докторську дисертацію на тему "Перитоніт після кесарського розтину. Прогнозування, профілактика, реабілітація жінок". В 2001 році Бойко В.І. присвоєно почесне звання "Заслуженого лікаря України". В Сумському державному університеті працює з 1996 року асистентом, доцентом. З 2005 року очолює кафедру акушерства та гінекології. Має більше 250 наукових публікацій, 2 авторських свідоцтва.  Проф. Бойко В.І. -  член редакційної колегії журналу "Здоров'я жінки", голова асоціації перинатологів Сумської області. Під його керівництвом захищено 21 кандидатських дисертацій.

Педагогічний стаж: 15 років

Лікарський стаж: 36 років. Лікарські категорії: вища з акушерства та гінекології, вища з організації та управління охороною здоров'я


Кузьоменська Марина Леонідівна

доктор. мед. наук, професор

Закінчила Харківський медичний університет в 1997 році, клінічну ординатуру на кафедрі акушерства та гінекології СумДУ.  В 2005 році захистила кандидатську дисертацію на тему "Порушення фетоплацентарного комплексу та їх корекція у вагітних, зайнятих у сфері переробці фосфоритів", в 2013 році захистила докторську дисертацію " Репродуктивне здоров'я жінок пісяля міомектомії". Має 68 друкованих праць. Під ії керівництвом захищена одна кандидатська дисертація. Член асоціації перинатологів Сумської області.

педагогічний стаж – 12 років
лікарський стаж – 20 років
лікарська категорія – вища з акушерства та гінекології

 

 

 

 Сміян Світлана Анатоліївна

канд. мед. наук, доцент

 

Закінчила Запорізький державний медичний інститут в 1989 році. Навчалась в очній аспірантурі при кафедрі акушерства та гінекології Запорізького державного медичного інституту та у 1995 році захистила кандидатську дисертацію на тему "Профілактика післяпологових ускладнень внаслідок акушерських кровотеч". На кафедрі акушерства та гінекології СумДУ працює з 1996 року. Член асоціації перинатологів сумської області. Під ії керівництвом захищено 3 магістерські роботи, виконується 3 роботи. Має 67 наукових публікацій.

педагогічний стаж – 21 рік
лікарський стаж – 28 років
лікарська категорія – вища з акушерства та гінекології

 


Сухарєв Анатолій Борисович

канд. мед. наук, доцент

Закінчив Воронізький державний медичний інститут в 1983 році, навчався в очній аспірантурі на кафедрі акушерства та гінекології №1 Харківської медичної академії післядипломної освіти. В 1992 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Профілактика гнійно-септичних захворювань у акушерському стаціонарі", має 68 наукових публікацій. Під його керівництвом захищено 1 магістерську роботу. Член асоціації перинатологів сумської області.

педагогічний стаж – 25 років
лікарський стаж – 34 роки
лікарська категорія – вища з акушерства та гінекології
 Іконописцева Наталія Анатоліївна

Кандидат медичних наук, доцент

Закінчила Сумський державний університет, медичний факультет в 1999 році з відзнакою. В 2008 році захистила кандидатськудисертацію на тему: «Репродуктивне здоров’я юних першородячих розроджених шляхом кесарського розтину». Член асоціації перинатологів Cумської області. Має 26 наукових публікацій.

педагогічний стаж – 9 років
лікарський стаж – 18 років
лікарська категорія – вища з акушерства та гінекології
 


nikitina


Нікітіна Ірина Миколаївна

Кандидат медичних наук, доцент

Закінчила Тернопільську Державну Медичну академію в 1997 році. В 2009 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Затримка розвитку плода у вагітних зайнятих у виробництві суперфосфату (прогнозування, профілактика та лікування)», має 22 наукових публікації. Є членом асоціації перинатологів сумської області.

педагогічний стаж – 7 років
лікарський стаж – 20 років
лікарська категорія – вища з акушерства та гінекології


 Ольховик Віталій Леонідович

Кандидат медичних наук, асистент

Закінчив Сумський державний університет, медичний факультет в 2002 році. Навчався в інтернатурі з акушерства та гінекології в Харківській медичній академії післядипломної освіти. Після закінчення інтернатури працював ургентним лікарем акушер-гінекологом в Сумському обласному центрі акушерства, гінекології та репродуктології. В 2006 році отримав сертифікат лікаря спеціаліста  за спеціальністю ультразвукова діагностика. С 2007 року навчався в клінічній ординатурі на кафедрі акушерства та гінекології №1 Харківської медичної академії післядипломної освіти. В 2009 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Патогенетичне обґрунтування діагностики та лікування вагітних з дифузною еутиреоїдною гіперплазією щитоподібної залози». З 2009 року працює асистентом кафедри акушерства та гінекології Медичного Інституту СумДУ.  В 2012 році отримав другу вищу освіту зі спеціальності "Менеджмент в охороні здоров'я ". З 2011 по 2013 рік виконував обов'язки заступника директора медичного інститута з інформаційних технологій. З травня 2015 року виконує обов'язки директора регіонального науково-навчального центру УЗД СумДУ.

Член асоціації акушер-гінекологів та перинатологів України. Має 12 наукових публікації.

педагогічний стаж – 9 років
лікарський стаж – 16 років
лікарські категорії –вища з акушерства та гінекології,

вища з ультразвукової діагностики

 

 

Бабар Тетяна Володимирівна

Кандидат медичних наук, асистент

Закінчила Тернопільський державний медичний інститут в 1981 році. Працювала лікарем акушер-гінекологом, головним лікарем сумського пологового будинку №1, заступником головного лікаря з медичної частини Сумського обласного клінічного перинатального центру, за сумісництвом асистентом кафедри акушерства та гінекології медичного інституту Сумського державного університету. В 2011 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Тактика ведення лактації при інтраамніальному інфікуванні» . З 2012 року працює на посаді асистента кафедри акушерства та гінекології. Має 6 наукових публікації. Є членом асоціацій акушер-гінекологів та перинатологів України.


педагогічний стаж - 6 років

лікарський стаж – 36 років
лікарська категорія –
вища з акушерства та гінекології

вища з організації та управління охороною здоровя

 

 

 

Калашник Наталія Володимирівна

Кандидат медичних наук, доцент

Закінчила Сумський державний університет, медичний інститут у 2003 році. Працювала лікарем акушер-гінекологом Сумського обласного клінічного перинатального центру, за сумісництвом асистентом кафедри акушерства та гінекології СумДУ. В 2011 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Кесарів розтин у жінок з метаболічним синдромом». З 2012 року працює асистентом кафедри акушерства та гінекології. Має 3 наукові публікації.

педагогічний стаж - 6 років

лікарський стаж  –   14 років

лікарська категорія – вища з акушерства та гінекології


 

 

Копиця Тетяна Володимирівна

Кандидат медичних наук, асистент

В 2007 роцi закiнчила Сумський державний унiверситет ,в 2010 роцi закiнчила  iнтернатуру зi спецiальностi акушерство та гiнекологi я та вступила до аспiрантури з вiдривом вiд виробництва. В 2012 роцi захистила кандидатську дисертацiю на тему :”Особливостi тактики ведення вагiтностi та пологiв при аномальнiй плацентацii ”, з 2013 працюэ на кафедрi акушерства та гiнекологii на посадi асистента.

 

педагогічний стаж - 5 років

лікарський стаж - 10 років.

лікарська категорія - перша

 

 

 

 

Бойко Алеся Валеріївна

Кандидат медичних наук, асистент

В 2010 році закiнчила Сумський державний унiверситет, в 2013 році закінчіла інтернатуру та магістратуру зі спеціальності "акушерство та гінекологія". В 2015 році достроково захистила кандидатську дисертацію на тему "Генітальний ендометріоз з неплідністю: прогнозування і рання діагностика". З 2015 року працює на кафедрі акушерства та гінекології на посаді асистента. Має 9 наукових публікацій.

педагогічний стаж - 2 роки

лікарський стаж - 7 років.

лікарська категорія - перша

 

 

 

Болотна Марина Анатоліївна

 

Кандидат медичних наук, асистент

У 2010 році закінчила з відзнакою медичний інститут СумДУ, а у 2013 роціiнтернатуру паралельно з магістратурою зi спецiальностi акушерство та гiнекологiя, після закінчення якої працювала лікарем акушер-гінекологом Тростянецької ЦРЛ. У 2013 році вступила до аспiрантури з вiдривом вiд виробництва. У 2016 році захистила кандидатську дисертацію на тему "Діагностика та профілактика плацентарної дисфункції у юних жінок, які народжують вперше", з 2016 рокупрацює на кафедрi акушерства та гiнекологiї на посадi асистента. Має 20 наукових публікацій.

Лікарський стаж – 7 років.

лікарська категорія - перша

 

 

 


 

Останнє оновлення (Четвер, 10 травня 2018, 06:41)