Головна Новини Кафедра акушерства та гінекології Захист кандидатської дисертації

Захист кандидатської дисертації

Колектив кафедри акушерства та гінекології СумДУ щиро вітає свого колегу, аспіранта кафедри акушерства та гінекології Єжову Алесю Валеріївну із захистом кандидатської дисертації за темою «Генітальний ендометріоз у жінок з неплідністю: прогнозування і рання діагностика» на здобуття наукового ступеню кандидата медичних наук зі спеціальності 14.01.01 акушерство та гінекологія.
Захист відбувся 30 квітня 2015 року під час засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.613.02 при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України.
Зичимо колезі успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках
!

Обновлено (08.05.2015 09:37)