Головна Новини Кафедра акушерства та гінекології Симуляційне навчання в медицині

Симуляційне навчання в медицині

Відповідно до робочого плану україно-швейцарської програми «Здоров’я матері та дитини» та на виконання наказу МОЗ України №770 від 8.11.2011 р., 19-20 березня у м. Київ відбулась міжнародна  конференція «Симуляційне навчання в медицині». Активну участь у роботі конференції прийняв асистент кафедри акушерства та гінекології Ольховик Віталій.

На конференції було розглянуто: досвід різних країн у впровадженні симуляційного навчання в медицині; принципи та методологію симуляційного навчання в медицині; симуляційне навчання в різних галузях медицини; створення та управління симуляційним центром, визначення стратегії центру; особливості формування та підготовки команди симуляційного центру; розробку навчальних сценаріїв та курсів для симуляційного центру; моніторинг навчальних і клінічних результатів симуляційного навчання.

Більш детальна інформація на сайті україно-швейцарської програми «Здоров’я матері та дитини» www.mch.org.ua

Обновлено (23.03.2015 13:31)